SZKOŁA PODSTAWOWA nr 148

im. HUGONA KOŁŁĄTAJA W WARSZAWIE

Statut Szkoły: STATUT_SZKOLY.pdf

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

Organizacja i sprawowane funkcje:

Majątek: Sprawozdanie finansowe Szkoły Podstawowej nr 148 im. Hugona Kołłątaja za 2022 rok zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy pod adresem:    dbfowola.bip.um.warszawa.pl

Majątek: Sprawozdanie finansowe Szkoły Podstawowej nr 148 im. Hugona Kołłątaja za 2021 rok zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy pod adresem:

dbfowola.bip.um.warszawa.pl

Majątek: „Sprawozdanie finansowe placówki za 2020 rok zostało opublikowane  w Biuletynie Informacji Publicznej Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy”

Majątek: „Sprawozdanie finansowe placówki za 2019 rok zostało opublikowane  w Biuletynie Informacji Publicznej Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy”

Majątek: „Sprawozdanie finansowe placówki za 2018 rok zostało opublikowane  w Biuletynie Informacji Publicznej Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy”