• Świetlica Marzeń

• "Jeśli los dzieciaków nie jest Wam obojętny i chcecie, aby na ich buziach nieustannie był uśmiech i radość, przyłączcie się do naszej AKCJI!

Razem stwórzmy dla nich ŚWIETLICĘ MARZEŃ!

Przestrzeń, która UWOLNI w nich wyobraźnię, umożliwi tworzenie a nie odtwarzanie, gdzie same będą kreować i realizować to co tylko sobie wymarzą. Miejsce, które pozwoli im zmieniać świat na bardziej wrażliwszy.

Naszym celem jest stworzenie SAL:
          1. Sala Odkrywcy.
          Miejsce sprzyjacie eksperymentowaniu, odkrywaniu i nauce.
          2.Sala Artysty.
          Przestrzeń, która uwolni w dzieciach kreatywność, gdzie będą odbywały się warsztaty plastyczne, teatralne, muzyczne.

W imieniu DZIECI zachęcamy do  wsparcia finansowego wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć naszą inicjatywę i pomóc spełnić ich marzenie.

Kwoty należy wpłacać na konto świetlicy: 58 1240 2034 1111 0010 0087 0446. W tytule przelewu  koniecznie podajemy: „ŚWIETLICA MARZEŃ”.

Możecie również przekazać wyposażenie, które wzbogaci naszą świetlicę: sztalugi, farby, gry planszowe, szachy, pufy do siedzenia, rekwizyty teatralne, sprzęt do grania, mikrofony, koce, wszystko co związane z eksperymentowaniem, urządzenia multimedialne, książki, stoliki, itp…

Nie te "wielkie czyny" się liczą, a te "małe", które płyną z głębi serca i przynoszą dziecku radość.

Z pozdrowieniami,
          Dzieci ze SP 148