• „1,5% PODATKU”

• Drodzy Rodzice, Przyjaciele Szkoły

dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez Radę Rodziców - za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi - Młodym”, środków pochodzących z 1,5 % Państwa podatku dochodowego.

Zachęcamy do przekazania 1,5% PODATKU na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej 148 w Warszawie im. Hugona Kołłątaja.

Aby przekazać środki, które trafią do naszych dzieci w deklaracji PIT za rok 2022 należy wpisać:

•  w pozycji „Numer KRS” - 0000270261
          •  w pozycji „Cel szczegółowy 1,5%” – SP 148 Warszawa 12800

(Konieczne jest uzupełnienie obu rubryk)

„Wpłata jedna, potrzeb wiele a więc razem przyjaciele!
          Każdy wpłaci, coś dorzuci, wszystko do dzieciaków wróci.”

Wszystkie zgromadzone środki przeznaczymy na doposażenie sal, zakup gier, puf na korytarze, dofinansowanie do warsztatów dla całej społeczności szkolnej i wiele innych. Zakupimy to, co dzieci potrzebują najbardziej.