• English Corner

• Portret Królowej- wyniki

• 09.05.2022 16:13
        • Konkurs "Portret Królowej" rozstrzygnięty 🙂
          Wybór spośród 31 prac był niezwykle ciężki i najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich.
          ✅ Każdy uczestnik otrzymał pozytywną ocenę z angielskiego, plastyki oraz dodatnie punkty z zachowania.
          ✅ Zdjęcia wszystkich prac zostaną wysłane do Pałacu Buckingham w Londynie aby sama królowa mogła zobaczyć Wasze piękne dzieła.
          ✅ Pod koniec miesiąca autorzy będą mogli zabrać swoje prace do domu, zachęcamy jednak do pozostawienia ich w szkole jeszcze przez jakiś czas. Planujemy oprawić je w ramy i zawiesić na dłużej w sali 214.
          W wyborze kilku prac, które zostaną nagrodzone upominkami i dyplomami pomogli nam uczniowie. W drodze głosowania, wyłoniliśmy dwa pierwsze, dwa drugie i jedno trzecie miejsce. Dodatkowo, anglistki przyznały trzy wyróżnienia.

Miejsca pierwsze:
          Gabrysia z klasy IVa, praca nr 7