• English Corner

• Our english bench/ Nasza angielska ławka

• 09.09.2022 20:48
        • Powrót po wakacjach jest często stresujący. Pierwsze tygodnie nauki to czas gdzie poznajecie nowych nauczycieli, nowych kolegów i koleżanki w klasie, dzielicie się letnimi wspomnieniami i ponownie przyzwyczajacie do szkolnych ławek. Praca domowa, zadania z podręcznika i kartkówki to zdecydowanie nie to co chcielibyście robić tuż po wakacyjnej przerwie...
          Klasa 8a połączyła przyjemne z pożytecznym. Uczniowie mieli zajęcia praktyczno - językowe na świeżym powietrzu:) W ten sposób powstała nasza 'angielska ławka'.
          Czas przewidziany na jej ukończenie odrobinę się wydłużył, ale daliśmy radę dzięki kilku ósmoklasistkom, które chętnie zostały po lekcjach.
          Na koniec usłyszałam bardzo mądre zdanie "Super, że zostawimy po sobie ślad na kolejne lata a słówka przydadzą się młodszym".

✔️ obsługa szlifierki oscylacyjnej
          ✔️powtórka słówek z klas 6-8