• English Corner

• What do you like to do? / teledysk z klasą 4a

• 07.03.2023 23:46
        • Razem z chętnymi uczniami z klasy 4a nagraliśmy własny teledysk do piosenki "What do you like to do?" z wykorzystaniem green screenu. Najpierw czwartoklasiści pracowali z mikrofonem i mikserem audio a następnie odgrywali swoje role na planie naszego mini studia:)
          Ostatni etap to montaż i postprodukcja, która budziła przerażenie, ponieważ tą techniką pracowaliśmy po raz pierwszy. Asystentki reżysera- uczennice z klasy 6a, poleciły prosty w obsłudze program CapCut, który okazał się strzałem w dziesiątkę:) Polecamy wszystkim, którzy interesują się nagrywaniem, montażem i edycją filmów.
          Zapraszamy do oglądania ! 🙂 🎦🎬🎤💪
          W trakcie pracy nad teledyskiem korzystaliśmy ze sprzętu szkolnego, w jaki wyposażyły nas Laboratoria Przyszłości: statywy, tło, kamera, oświetlenie, mikrofon, mikser.

ZOBACZ VIDEO