• English Corner

What do you like to do? / teledysk z klasą 4a

07.03.2023 23:46
        Razem z chętnymi uczniami z klasy 4a nagraliśmy własny teledysk do piosenki "What do you like to do?" z wykorzystaniem green screenu. Najpierw czwartoklasiści pracowali z mikrofonem i mikserem audio a następnie odgrywali swoje role na planie naszego mini studia:)
        Ostatni etap to montaż i postprodukcja, która budziła przerażenie, ponieważ tą techniką pracowaliśmy po raz pierwszy. Asystentki reżysera- uczennice z klasy 6a, poleciły prosty w obsłudze program CapCut, który okazał się strzałem w dziesiątkę:) Polecamy wszystkim, którzy interesują się nagrywaniem, montażem i edycją filmów.
        Zapraszamy do oglądania ! 🙂 🎦🎬🎤💪
        W trakcie pracy nad teledyskiem korzystaliśmy ze sprzętu szkolnego, w jaki wyposażyły nas Laboratoria Przyszłości: statywy, tło, kamera, oświetlenie, mikrofon, mikser.

ZOBACZ VIDEO

My pet/ 4a

09.02.2023 14:26
        Klasa 4a omawiała rozdział poświęcony zwierzętom domowym. Naszą naukę podsumowaliśmy wspólnym projektem "My Pet". Dzieci przyniosły zdjęcia swoich pupili i stworzyły ich opisy. Na koniec przygotowaliśmy quiz online na platformie Genial.ly . Spróbujcie odgadąć kto jest właścicielem tych uroczych czworonogów.

QUIZ MY PET 4a

Grandparents' Day

21.01.2023 00:55
        Wspólnie z uczniami z klasy IVa stworzyliśmy e-kartki z okazji Dnia Dziadka i Babci.
        Wszystkim dziadkom i babciom składamy serdeczne życzenia.
        Dużo zdrowia i wielu chwil spędzanych wspólnie z wnukami.
        Happy Grandparent's Day!

Konkurs Piosenki i Poezji w językach obcych „8.2 JĘZYKI”

26.01.2023 23:28
        Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji w językach obcych „8.2 JĘZYKI”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła został rozstrzygnięty. Nasza uczennica zajęła I miejsce w kategorii "wiersz język angielski klasy 4-6" Gratulujemy:)🎉